Ставок для вирощування квітучих водоростей

Ставок для вирощування квітучих водоростей

Моя сусідка – відома на вулиці любителька квітів. З ранньої весни, коли сніг ще не скрізь розтанув, до глибокої осені на її ділянці іскряться квіти і декоративні рослини всіма фарбами веселки. І ось недавно вона вирішила створити мініатюрна водойма.

Більшість людей до цього заняття підходять більш вимогливо: вони здійснюють планування і розмітку ділянки, продумуючи кожну деталь, викопують ями з декількома сходинками, укладають плівку, бетонують, зміцнюють герметиком, декорують мозаїкою. Особлива увага приділяється купівлі фільтрів, компресорів та насосів.

Але у випадку з моєю сусідкою все трохи по-іншому. Водойма створений буквально за кілька годин, хоча зазвичай цю задумку важко втілити в життя і за пару днів. Процедура пройшла без використання новітніх технологій, матеріалів і апаратів.

В результаті вийшов постійне джерело випаровування води біля клумб, що служить для підтримки вологості повітря на необхідному рівні і сприяє кращому росту квітів. До того ж такий ставок був призначений спочатку для розлучення латаття і білих лілій. На жаль, їх цвітіння я не застала.

Місце вибрано сонячне, поруч немає будівель, які створюють тінь. А зроблено це тому, що водні рослини люблять багато сонця. Хоча при створенні ставка подруга звернула увагу і на сильні пориви вітру, які здатні нашкодити рослинам, які звикли до спокійного проживання в заростях, а не до ураганів і бурь.

Для цього ставок вона обсадила декоративними і квітучими рослинами середньої висоти. Ні поблизу і дерев, так як вони засмічують воду опалим листям. І тільки через деякий час водойма почав набувати декоративні риси – з'явилися прибережні величезні камені і садові прикраси, які красиво відбиваються у водному дзеркалі.

При посадці рослин біля ставка і взагалі по всій ділянці використовувалися тільки місцеві види – кохия, «наречена», папороть, троянди, лілії, ромашки, дзвіночки. Цілісна картина ставка і ділянки доповнена традиційної підсвічуванням низенькими садовими ліхтариками. І, загалом, оформлення водойми і посадки носить цілком природний характер.

Всього пару років назад ми купили невеликий будиночок з ділянкою в 9 соток. Коли вперше приїхали подивитися. далі

Будинок з великим просторим ділянкою, де можна по-справжньому відпочити в будь-який час року, завжди був одним з. далі

З настанням весни і встановленням сонячних днів мене починає тягнути на дачу. Я впевнений, що у всіх. далі

Всім привіт! Хочу познайомити вас з нашою дачею в Ленінградській області, селище Нове Токсово. Ділянка ми купили. далі

Не було грошей в 90-х, по крайней мере для таких, як я і моя сім'я. Купили по. далі

Вже добігає кінця останній місяць літа – серпень, а це значить, що наближається до завершення дачний. далі

Хочу поділитися красою нашого сімейного гніздечка. Для початку зроблю невеличкий вступ і розповім трохи про історію появи. далі